Ünlü Şarkıcı Müziği Bıraktı! İngilizce Öğretmeni Oldu

Deniz Tekin, cover yaptığı şarkılar ile internette kısa sürede fenomen haline gelmiş ve devamında kendisine ait çok sayıda şarkıya imza atmıştı.

Ünlü şarkıcı, 26 yaşında olmasına rağmen yaklaşık 10 yıldır müzik piyasasında tanınan bir sima haline gelirken, seslendirdiği şarkılar ve verdiği konserlerle büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Bir süredir müzik konusunda sessizliğe bürünen Tekin, şubat ayında yaptığı açıklama ile hayranlarını üzmüştü.

Tekin, müziği bıraktığını şu sözlerle duyurmuştu:

“Müzik endüstrisinin dayattığı koşulların kendi üretme biçimiyle çeliştiğine işaret eden 26 yaşındaki şarkıcı, “16 yaşından 26 yaşına kadar sahnede müzik yapmak çok kapsamlı bir tecrübeydi. Bu yol çoğu yola göre stresli ama öğretici bir yoldu. Şimdi ise başka bir yol çizmek istiyorum. Artık ticari müzik yapmayacağım belki kaydettiklerimi sizinle bir gün yine paylaşırım. Ama hayatımı bu yoldan kazanmayacağım. Yakın zamanda kocaman bir albüm yaptık ve 9 senedir neredeyse aralıksız hem okudum hem çalıştım. Şu anki tempoyu zihnen kaldırabilecek güçte değilim, sahneye geri dönmeyi düşünmüyorum” dedi.”

ÜNLÜ ŞARKICI İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ OLDU

Tekin’in şimdilerde ne yaptığı merak konusu olurken, ünlü şarkıcının yarı zamanlı olarak İngilizce öğretmenliği yaptığı öğrenildi. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından “İngilizce öğretmeni oldum. Hayatımda verdiğim en iyi karar. Hocam diyorlar hala garip geliyor” ifadelerini kullanan tekin, mevcut borcu bitene kadar bir süre daha sahnelere çıkacağını, devamında ise tam zamanlı öğretmenliğe geçmeyi düşündüğünü aktardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x